1. Cik bieži var lietot UNItears mākslīgās asaras?

Mūsu ieteikums ir lietot UNItears mākslīgās asaras pa 1 pilienam katrā acī 2-3 reizes dienā. Bet, ja jūtat, ka tas nav pietiekami, varat lietot 1-2 pilienus katru stundu.

2. Cik ilgi pēc atvēršanas var lietot UNItears mākslīgās asaras?

UNItears mākslīgās asaras var lietot līdz 3 mēnešiem pēc pirmās atvēršanas. Uz katras UNItears kastītes ir vieta, uz kuras var uzrakstīt atvēršanas dienu, lai varētu labāk sekot līdzi tam, cik ilgi produkts ir atvērts.

3. Vai UNItears ir piemērots arī cilvēkiem, kuri lieto kontaktlēcas?

Jā, tā kā UNItears nesatur konservantus, tas ir piemērots lietošanai ar kontaktlēcām.

4. Kā es varu zināt, vai man ir evaporatīvo sauso acu sindroms vai ūdens nepietiekamība?

Precīzu diagnostiku var veikt oftalmoloģijas speciālists, izmantojot noteiktus testus, piemēram:    asaru sabrukšanas laika testu (TBUT) vai Širmera testu.
Mitruma nepietiekamība biežāk ir gados vecākiem cilvēkiem, cilvēkiem, kuriem ir Šēgrena sindroms un kuri lieto noteiktus sistēmiskus medikamentus.  Iespējamie simptomi var būt: smilšu sajūta acīs, kā arī dedzināšana un skrāpēšana, un sauso acu simptomi, visticamāk, parādīsies vakarā. Ja jums ir šie simptomi - UNItears var jums palīdzēt.
Ar evaporatīvo acu sausumu saistīti simptomi biežāk parādās gados jaunākiem cilvēkiem, īpaši tiem, kuri daudz laika pavada pie ekrāniem, un tie var parādīties jebkurā diennakts laikā. Pazīmes var būt šādas: pastāvīga diskomforta sajūta un kairinājums, sāpes acīs pēc televīzijas skatīšanās vai darba ar datoru un dažkārt pat asaru tecēšana, kas ir nepietiekamas lipīdu plēves sekas. Ja jums ir šie simptomi, iesakām lietot tādus produktus kā Ocuhyl C vai Sensivit, jo tie iedarbojas uz lipīdu slāņa veidošanos asaru plēvē.

5. Vai UNItears var lietot kopā ar citiem acu pilieniem, ko es lietoju?

Jā, UNItears var lietot kopā ar citiem acu pilieniem, tas var būt labs papildterapijas līdzeklis glaukomas ārstēšanā un to var lietot arī pēc acu operācijām. Ir tikai jānogaida vismaz 5 minūtes starp 2 acu pilienu ievadīšanas reizēm.

6. Vai UNItears var izmantot kā mākslīgās asaras suņiem?

Jā, UNItears var lietot kā mākslīgās asaras suņiem un citiem mājdzīvniekiem, jo tie ir acu pilieni bez konservantiem, tāpēc ir droši lietošanai.

7. Man ir menopauze, un es jūtu, ka manas acis ir kļuvušas ļoti sausas. Vai es varu lietot UNItears?

Sausas acis menopauzes laikā vai pēc menopauzes ietekmē vairāk nekā 7 % sieviešu. Sievietes menopauzes laikā piedzīvo daudz hormonālu pārmaiņu, kas var ietekmēt arī asaru plēvītes veidošanos un tādējādi izraisīt sauso acu sindromu. UNItears var būt labs līdzeklis pret sausām acīm, jo tā aktīvās sastāvdaļas var palīdzēt, saistot ūdeni un veidojot aizsargplēvi, kas novērš asaru iztvaikošanu un līdz ar to arī sausu acu sajūtu.